• TD BOVEC

Občni zbor TD Bovec

V soboto 23.3.2024 je potekal občni zbor Turističnega društva Bovec. Potekale so predčasne volitve, na katerih je bila izvoljena nova predsednica društva Tatjana Komac, kateri člani društva želijo uspešno delo. Za zelo uspešno vodenje društva so se zahvalili dosedanjemu predsedniku društva Ademu Omeroviću, ki se je poslovil zaradi preobremenjenosti z drugimi dolžnostmi. Potrdili so tudi nekaj kadrovskih sprememb v upravnem in nadzornem odboru. Občnega zbora sta se udeležila tudi župan Občine Bovec Valter Mlekuž in podžupan Erik Cuder. Na koncu so podelili tudi zahvale pridnim članom društva, nato pa so si vsi prisotni ogledali še projekcijo fotografij Zorana Rutarja in večer zaključili z druženjem ob prigrizku.